ראשי אודות

אודות

איתן מהולל שדות הינו משרד עורכי דין מוביל, עם מגוון רחב של מחלקות מקצועיות, פעילות חובקת עולם ולקוחות בולטים במשק הישראלי והבינלאומי. תנופת העשייה שלנו צומחת ומתפתחת בהתאם למגמות העדכניות בזירה העסקית ובעולם המשפט.

הרצון להצליח ביחד

כמשרד מוביל, אנו מספקים ללקוחות קשת רחבה של שירותים משפטיים ופתרונות ברמה הגבוהה ביותר, בנוסף לתחושה אמיתית של שותפות, המבוססת על חיבור אישי, הגדרת מטרות משותפת ומעל הכל – הרצון להצליח ביחד. מיום הקמת המשרד ועד היום, אנו מלווים אתכם בכל האתגרים המשפטיים והעסקיים העומדים בפניכם. זוהי הגישה שלנו למקצוע, והיא נשענת על היכרות מעמיקה, הבנה רחבה של צרכים, דיאלוג מפרה ועבודת צוות.

מומחיות ייחודית

מחלקות המשרד מנוהלות על ידי עורכי דין מן השורה הראשונה בתחומם, המומחים בתחומי משפט ממוקדים כגון משפט מסחרי, שוק ההון, קניין רוחני, מסים, ליטיגציה, בנקאות וחדלות פירעון, מקרקעין, דיני עבודה, סחר חוץ ועוד. המומחיות שלנו נגזרת לא רק מידע וניסיון, אלא גם מלמידה מעמיקה וחשיבה רעננה ויצירתית. מרכיבים אלו מובילים את אנשי המקצוע שלנו אל מעבר לפתרונות המובנים מאליהם, ומאפשרים להם לגבש מתווים ייחודיים המתאימים לאתגרים משפטיים מורכבים.

אוריינטציה רב-תחומית

שורשיו של משרד איתן מהולל שדות נטועים עמוק בעולם הפטנטים והטכנולוגיה מחד, ובעולם העסקי והמסחרי מאידך. ה-DNA הארגוני שלנו מקיף תחומים רבים ומגוונים, ונוכחנו לדעת כי בעולם דינאמי ותחרותי, האוריינטציה המשפטית הרב-תחומית שלנו מביאה עמה ערך מוסף המיטיב עם לקוחותינו מכל מגזרי התעשייה והמסחר.

עסקאות גדולות, מסובכות וגלובליות דורשות מעורבות של מומחים משפטיים מתחומים רבים כגון מיסוי, קניין רוחני, סחר חוץ, דיני חברות, דיני עבודה ועוד. הצוותים המשפטיים שלנו נהנים מליווי וסיוע של המחלקות הנוספות במשרד, בהתאם לתחום מומחיותן הנדרש, הן בישראל והן מעבר לים. שילוב כוחות זה מבטיח לכם פתרונות אידיאליים, עדכניים וחכמים בכל היבט בעסקה ולאורך כל הדרך.

שותפות כנה

יחד עם לקוחותינו, עברנו דרך ארוכה ומגוונת בענף המשפט המסחרי בישראל ובחו"ל. פרצנו גבולות, זכינו להכרה, עבדנו על כמה מן העסקאות המרתקות והמשפיעות ביותר במשק. אנו מסתמכים על השותפות החמה והאותנטית שלנו עם לקוחותינו, המכוונת אותנו אל עבר אתגרי העתיד, ומאפשרת לנו לראות עמוק ולכוון רחוק.

דירוגים:

  • Legal 500 EMEA - Leading Firm 2018
  • BDI CODE - Leading Companies 2018
  • DUN's 100 - Leading Companies 2018
  • WIPR Influential - Woman in IP
  • Global Chambers 2018
  • IP Stars