ראשי הצוות שלנו קרן רייכבך סגל
קרן רייכבך סגל - עורכת דין, שותפה

פרטי התקשרות

karenr@ems-legal.com
09-9726000
054-7901510

קרן רייכבך סגל

עורכת דין, שותפה

עו"ד קרן רייכבך סגל הינה מומחית לחדלות פירעון, לפירוקים ולהבראת חברות. לקרן ניסיון בינלאומי רב כנאמנת בהקפאת הליכים ובהסדרי נושים, ככונסת של חברות ונכסים, וכמפרקת ומנהלת מיוחדת של חברות ממגוון מגזרי המשק.

תחומי המומחיות של קרן כוללים הפעלת חברות כעסק חי, ניהול ופירוק של חברות רב-לאומיות, מימוש נדל"ן בארץ ובעולם, טיפול בחברות הזנק וטכנולוגיה בשלבי חדלות פירעון, ייצוג מחזיקי אג"ח וחברות פעילות בשוק ההון בהליכי חדלות פירעון, בניית הסדרי חוב ופיקוח על קיומם, וייצוג רוכשים ומשקיעים בחברות חדלות פירעון.

קרן מלווה את לקוחות המשרד בכל שלבי ההתדיינות בבתי המשפט ובערכאות השונות, לרבות בוררויות בישראל ובחו"ל. ניסיונה העשיר של קרן בליטיגציה, בשילוב המומחיות הייחודית של מחלקת הקניין הרוחני של איתן מהולל שדות, מעניק ללקוחות המשרד יתרון משמעותי בהגנה על זכויות קניין, זכויות יוצרים, פטנטים, מדגמים וסימני מסחר.

פועלה של קרן זכה להכרה מטעם מדריך הדירוגים הבינלאומי Chambers & Partners: "עו"ד רייכבך סגל מנהלת צוות מצומצם המטפל בכל ההיבטים של חדלות פירעון, פירוקים וליטיגציה. עו"ד רייכבך סגל מתמנה כנאמנת בהליכים רבים של חדלות פירעון ופירוקים, ומייצגת לקוחות בפני הערכאות המשפטיות".


תחומי מומחיות


חברות בלשכת עורכי הדין

לשכת עורכי הדין בישראל, 1998.


שפות

עברית, אנגלית.


השכלה

  • אוניברסיטת תל-אביב, LL.M בהצטיינות, 1999.
  • אוניברסיטת תל-אביב, LL.B בהצטיינות, 1997.

ניסיון מקצועי

  • שותפה, איתן מהולל שדות, 2011-היום.
  • שותפה, קבוצת איתן מהולל, 2008-2011.
  • עורכת דין, דנציגר, קלגסבלד ושות', קבוצת נדל"ן, פשיטת רגל, חדלות פירעון ורה-ארגון, מ-2000 ועד לפירוקו בשנת 2007.

פירסומים - קרן רייכבך סגל